REKLAMA

SIATKÓWKA: Prezent dla kibiców. Transmisje na żywo wszystkich spotkań TSV Mansard Trans-Gaz Travel

SANOK / PODKARPACIE. Drugi sezon z rzędu kibice sanockiej siatkówki, którzy nie będą mieli możliwości oglądania spotkań z udziałem TSV z wysokości trybun, będą mogli liczyć na bezpośrednią transmisję internetową zarówno z meczów w Sanoku, jak i tych wyjazdowych.

ts

Patronem medialnym TSV Mansard Trans-Gaz Travel Sanok jest portal Esanok.pl.

Od wielu lat włodarze TSV podkreślają, że każdy kolejny sezon ma być krokiem do przodu dla sanockiej siatkówki. I tak rzeczywiście jest. Z roku na rok drużyna wzmacnia się sportowo, a klub organizacyjnie. Sanok już na stałe wpisał się w mapę mocnych ośrodków siatkarskich w kraju, o czym świadczą choćby opinie samych zawodników, szukających tutaj szansy na grę.

Jednym z organizacyjnych atutów klubu było wprowadzenie transmisji na żywo ze spotkań rozgrywanych przed własną publicznością oraz pojedynków wyjazdowych. Miło nam poinformować, że ta forma współpracy z portalem Esanok.pl, będzie kontynuowana również w sezonie 2015/2016. Sympatycy siatkówki znów będą mieli okazję przeżywać meczowe emocje wspólnie z sanockimi siatkarzami nawet wtedy, gdy nie uda się im dotrzeć na miejsce rozgrywania spotkania.

Zaczynamy już w najbliższą sobotę inauguracyjnym pojedynkiem TSV Mansard Trans-Gaz Travel Sanok z beniaminkiem rozgrywek II ligi LKPSem Lublin. Mecz zostanie rozegrany w Centrum Sportowo-Dydaktycznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku. Początek o godzinie 17:00. Transmisja rozpocznie się o godzinie 16:50. Wszystkie transmisje będą bezpłatne. Serdecznie zapraszamy.

Więcej o meczu:

W sobotę pierwszy mecz siatkarzy TSV. Sanok faworytem do awansu

Szczegóły dotyczące transmisji na żywo ze spotkania TSV Mansard Trans-Gaz Travel Sanok – LKPS Lublin wkrótce na naszym portalu.

W tej hali swoje mecze rozgrywać będą siatkarze TSV. Inauguracja rozgrywek II ligi będzie pierwszym tej rangi wydarzeniem w nowoczesnym obiekcie PWSZ w Sanoku.

46foto: Jakub Stefanowski

25-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym: