REKLAMA

Śmiertelny wypadek motocyklisty w Bieszczadach

BIESZCZADY / PODKARPACIE. W weekend ustrzyccy policjanci pracowali na miejscu 2 zdarzeń z udziałem motocyklistów. Jeden okazał się śmiertelny. Po raz kolejny apelujemy o zachowanie rozsądku na drodze i nie przecenianie własnym umiejętności.

W sobotę, około godziny 19 dyżurny komendy otrzymał informację o wypadku w miejscowości Serednica. Z ustaleń wynika, że kierujący hondą najprawdopodobniej stracił panowanie nad motocyklem, uderzył w przepust, a następnie w drzewo. Niestety 41-letni obywatel Ukrainy poniósł śmierć. Czynności na miejscu zdarzenia policjanci wykonywali pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze ustalają wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku.

W niedzielę, około godz. 13 w Ustrzykach Dolnych doszło do kolizji z udziałem motocyklistów. Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący motocyklem bmw, 35 – latek, mieszkaniec województwa śląskiego, najechał na kierującego motocyklem marki Romet, 56 – letniego mieszkańca powiatu bieszczadzkiego, który dojechał swoim motocyklem do osi jezdni, a następnie miał podjąć manewr skrętu w lewo. Na szczęście jemu ani innym uczestnikom ruchu drogowego nic się nie stało. Na motocyklistę nałożono mandat karny.

Ustrzyccy policjanci od początku sezonu motocyklowego szczególnie dużo uwagi poświęcają bezpieczeństwu tych użytkowników dróg i nieustannie apelują o zachowanie ostrożności. Drogi patrolowane są przez policyjnych motocyklistów, którzy starają się studzić zapędy nieodpowiedzialnych kierowców jednośladów.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

 

27-05-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.