REKLAMA

Spływy rekreacyjne „Zielonym Pontonem”. Odkryj dolinę Sanu

Spływ pontonowy doliną Sanu. Popłyń leniwie z prądem, zapomnij o codzienności w otoczeniu dziewiczej przyrody, posłuchać delikatnego szumu wody, plusków pstrągów wyskakujących ponad powierzchnię wody. Na taką rzeczną wycieczkę możesz wybrać się z grupką przyjaciół, rodziną nawet z małymi dziećmi, szkolną wycieczką czy grupą dorosłych.

Wybierając Bieszczady jako region odpoczynku warto urozmaicić sobie pobyt i skorzystać z atrakcji nie odkrytej jeszcze przez masową turystykę. Spływ Sanem daje możliwość spędzenia wspaniałych chwil podczas wypoczynku w otoczeniu czystej wody i zielonych lasów. Bieszczady przede wszystkim kojarzą się z górskimi wycieczkami, tymczasem nasz region daje możliwości skorzystania z różnorodnych atrakcji i wielu możliwości aktywnego wypoczynku.

DCIM116GOPRO

 

Jednorazowo możemy obsłużyć ponad 60 osobową grupę. Wszyscy płyniemy wyposażeni w wysokiej klasy sprzęt asekuracyjny w pięcio-osobowych pontonach raftingowych firmy NordBoat.
Spływy Sanem są bardzo spokojne i przeznaczone dla każdego! Jakość sprzętu, który używamy daje pewność bezpieczeństwa i pozwala się skupiać jedynie na przyjemności podróżowania z prądem rzeki. Niezależnie od wieku, kondycji fizycznej, płci i poziomu sprawności fizycznej każdy może czuć się całkowicie bezpiecznie. A więc pagaje w dłoń i witaj przygodo!

Dla miłośników przygody w każdym wieku! Plan spływu pontonowego w Bieszczadach

1. Przejazd do miejsca spływu nad rzeką San w Sanoku.

2. Spotkanie z instruktorem/ratownikiem, dobór sprzętu asekuracyjnego, pagajów i dobór załóg pontonów. Nasze pontony to świetnej klasy pontony raftingowe firmy NordBoat, ze wzmocnionym dnem oraz częścią rufową, które potrafią wytrzymać o wiele więcej niż spokojne rekreacyjne spływy na Sanie! Każdy ponton zrobiony jest z wielowarstwowego materiału odpornego na przetarcia. System 5 komór powietrznych gwarantuje niezawodność! Pontony są 5 osobowe w charakterystycznym zielonym kolorze!

3. Spływ pontonowy na wybranej trasie rzeką San – od 1 do 5 godzinne spływy! Spływ pontonowy w Bieszczadach na rzece San należy do rekreacyjnych. Spokojne odcinki rzeki są doskonałe dla odpoczynku grup, które w bezpieczny sposób chcą zaznać podróżowania z nurtem. Wspaniałe są natomiast widoki towarzyszące takiej podróży. Będziemy mijać zielone wzgórza, osuwiska, rzadkie okazy ptaków, a ponad wodę nieraz wyskoczy górski pstrąg. Trudno o bliższy i bardziej naturalny kontakt z naturą i dziką przyrodą!

DSC_3304

SPŁYW PONTONOWY | TRASY I CENY (Wypożyczenia pontonów dla klientów indywidualnych w miesiącach wakacyjnych):

SPŁYWY ODBYWAJĄ SIĘ NA TRASIE:

Sanok – Międzybrodzie – ok 5 km | czas około 60 min
lub
Sanok – Dębna – ok 9 km | czas ok 2-2,5 h
(po 30 września dostępna trasa Sanok – Mrzygłód – ok. 12 km | czas ok 2,5-3 h)

CENA : 39 zł / osoba (przy min. 4 osobach) poniżej 3 osób ryczałtowo 150 zł / ponton z osprzętem

Za komplet (ponton + kamizelki asekuracyjne + pagaje + worek wodoszczelny 10 l) waga zestawu ok 65 kg.

Spływ-pontonowy-bieszczady-san-10

INFORMACJE PRAKTYCZNE

– Zabierz ze sobą lekkie obuwie, które może się zamoczyć (np. sandały czy buty wodne, trampki)
– Pamiętaj o wodzie mineralnej czy innym napoju, którym ugasisz pragnienie. Batonik energetyczny czy inna przekąska pozwoli Ci zregenerować siły.
– Sprzęty elektroniczne lepiej zostawić na brzegu lub umieścić je w wodoodpornych opakowaniach.
– Warto zabrać ze sobą nakrycie głowy oraz krem do opalania, aby chronić się przed palącym słońcem. Ze spływu na pewno wrócisz z piękną opalenizną!
– Z miejsca zakończenia spływu zabieramy kierowcę z każdego pontonu do Sanoka po odbiór samochodu.

– Każdy uczestnik spływu pontonowego musi zapoznać się i zaakceptować regulamin spływu, który dostępny jest tutaj.

– W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest opieka lub pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawego na uczestnictwo dziecka w spływie, którą można pobrać tutaj.

 


Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy ODDZWONIMY, także za granicę lub zadzwonić pod nr tel 518 710 321

Więcej przeczytasz na stronie spływ pontonami Sanok


Organizatorem spływu jest Biuro Turystyki Kulturowej PAWUK Anna Buk

 

25-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym: