REKLAMA

Studia II stopnia w WSPiA – twoja szansa na lepszą przyszłość

Skończyłeś studia I stopnia? Zastanawiasz się co robić dalej? Mamy dla ciebie kilka propozycji. Po pierwsze możesz wybrać jedyne na Podkarpaciu studia II stopnia na kierunku „bezpieczeństwo wewnętrzne”. WSPiA ma także ogromne doświadczenie w prowadzeniu studiów II stopnia na kierunku „administracja”. Możesz także wybierać spośród wielu kierunków studiów podyplomowych.

glowna_grafika

Dlaczego warto wybrać studia II stopnia w WSPiA?

Przede wszystkim dlatego, że aż 95% absolwentów studiów II stopnia (magisterskich) WSPiA rozpoczęło pracę po ukończeniu studiów. Tak wynika z badań Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego (przeprowadzonych na podstawie danych o zatrudnieniu udostępnionych przez ZUS). Dodatkowo według danych MNiSW średni czas poszukiwania pracy przez naszych absolwentów wynosi około 3 miesiące od zakończenia studiów. Analiza danych opublikowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego pokazuje również wysokość zarobków absolwentów WSPiA. W pierwszej pracy absolwenci studiów II stopnia mogą liczyć na średnie wynagrodzenie w wysokości ponad 2400 zł.

Magister bezpieczeństwa wewnętrznego

Musisz wiedzieć, że WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa to jedyna na Podkarpaciu i jedna z kilkunastu Uczelni w Polsce, która ma uprawnienia do prowadzenia studiów II stopnia (magisterskich) na kierunku „bezpieczeństwo wewnętrzne”. Dzięki temu, jeśli ukończyłeś studia I stopnia na tym kierunku to nie wyjeżdżając z Podkarpacia, możesz kontynuować naukę z zakresu bezpieczeństwa i uzyskać tytuł magistra bezpieczeństwa wewnętrznego.

Co otrzymasz na takich studiach? Przede wszystkim doskonałą i atrakcyjną ofertę dydaktyczną. W tym roku akademickim kandydaci na studia na kierunku „bezpieczeństwo wewnętrzne” mogą wybrać jedną z 5 specjalności: służby ochrony bezpieczeństwa publicznego, kryminalistyka i kryminologia, przeciwdziałanie przestępczości zorganizowanej, zarządzanie kryzysowe oraz cyber bezpieczeństwo. Studenci WSPiA na kierunku „bezpieczeństwo wewnętrzne” tajników zawodu uczą się pod okiem najwyższej klasy fachowców. Wśród wykładowców jest wielu praktyków m.in. pracowników i czynnych funkcjonariuszy różnych służb mundurowych. Dodatkowym atutem kierunku „bezpieczeństwo wewnętrzne” w WSPiA są także doskonale wyposażone Centrum Kryminalistyki, Kryminologii i Medycyny Sądowej, strzelnica elektroniczna, tor sprawnościowy oraz odpowiedni program nauczania. To wszystko sprawia, że nasi studenci są perfekcyjnie przygotowani m.in. do służby wojskowej, pracy w policji, czy straży granicznej.

Więcej na temat studiów II stopnia na kierunku „bezpieczeństwo wewnętrzne” w WSPiA znajdziesz TUTAJ.

II_grafika

Magister administracji

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa to także jedna z nielicznych uczelni niepublicznych w Polsce posiadających prawo do prowadzenia studiów II stopnia (magisterskich) na kierunku „administracja”. Mamy ponad 20-lat doświadczenia w kształceniu specjalistów z zakresu administracji. Musisz wiedzieć, że kierunek „administracja” prowadzony przez WSPiA uzyskał wysoką ocenę Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Komisja uznała, że infrastruktura dydaktyczna oraz prowadzone badania naukowe na uczelni zasługują na wyróżnienie. W pozostałych 6 kategoriach „administracja” w WSPiA otrzymała „5”. Taka ocena potwierdza, że „administracja” w WSPiA jest najlepszym takim kierunkiem na Podkarpaciu.

Na studiach II stopnia na kierunku „administracja” WSPiA oferuje 9 różnych ciekawych specjalności. NOWOŚCIĄ jest administracja bezpieczeństwa narodowego. Dodatkowo możesz studiować na specjalności: administracja publiczna, administracja bezpieczeństwa wewnętrznego, organizacja pracy socjalnej i resocjalizacja, stosunki międzynarodowe, administrowanie firmą, finanse i rachunkowość, zarządzanie zasobami ludzkimi oraz zarządzanie transportem – spedycją – logistyką. Studenci kierunku „administracja” w WSPiA mają wiele możliwości możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji. Uczelnia daje im m.in. możliwość ukończenia kursu doradztwa podatkowego przygotowującego do egzaminu na doradcę podatkowego. Nasi studenci uczestniczą również w warsztatach pozyskiwania funduszy UE — przygotowujących do samodzielnego opracowania i składania tzw. wniosków unijnych w nowej perspektywie finansowej UE.

Podczas studiów dajemy Ci możliwość zdobycia doświadczenia wymaganego w obecnych czasach przez pracodawców. Stwarzamy również studentom komfortowe warunki do studiowania. Nasi studenci mają do dyspozycji m.in. nowoczesne laboratoria: komputerowe, kryminalistyczne i technik biurowych. W doskonale wyposażonych laboratoriach studenci kierunku „administracja” uczą się pod okiem doświadczonych praktyków. Wszystkie pracownie wyposażone są w najwyższej klasy urządzenia. Wszystko po to, aby jak najlepiej przygotować studentów do przyszłej pracy zawodowej.

Więcej na temat studiów II stopnia na kierunku „administracja” w WSPiA znajdziesz TUTAJ

Jeśli ukończyłeś studia I stopnia na kierunku innym niż „administracja” lub „bezpieczeństwo wewnętrzne” to możesz być spokojny i złożyć podanie o przyjęcie na studia II stopnia w WSPiA. Przed rozpoczęciem zajęć na studiach II stopnia w WSPiA zorganizujemy dla Ciebie specjalne zajęcia przygotowujące do studiowania na wybranym przez ciebie kierunku.

Studia Podyplomowe w WSPiA
WSPiA zaprasza także na kilkanaście ciekawych kierunków Studiów Podyplomowych. Studia Podyplomowe w WSPiA prowadzone są w jednym z trzech Kolegiów: Administracji, Zarządzania i Biznesu, Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz Prawa.

Szczegóły dotyczące Studiów Podyplomowych w WSPiA znajdziesz na stronie www.wspia.eu

Tekst Sponsorowany

19-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym: