REKLAMA

Traktorzysta nie ustąpił pierwszeństwa. Motocyklista w rowie

LESKO / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem ciągnika i motocykla (20 bm.). Kierowca ciągnika nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo motocykliście. Aby uniknąć zderzenia kierujący jednośladem zjechał na lewy pas, po czym stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Na szczęście motocyklista nie doznał poważniejszych obrażeń. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Wczoraj ok. godz. 15 w Lesku doszło do zdarzenia drogowego z udziałem ciągnika i motocykla. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że kierowca ciągnika marki Ursus nie ustąpił pierwszeństwa poruszającemu się prawidłowo po drodze motocykliście. 25-letni kierujący jednośladem, aby uniknąć zderzenia, zaczął hamować i zjechał na lewy pas ruchu. Podczas tego manewru stracił kontrolę nad pojazdem, który przewrócił się i poboczem zsunął się do przydrożnego rowu.

Kierujący byli trzeźwi. Z uwagi na urazy motocyklisty została wezwana na miejsce załoga karetki pogotowia. Traktorzysta został ukarany mandatem karnym.

KPP Lesko

23-05-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym: