REKLAMA

USTRZYKI DOLNE: 15-latka zatrzymana z narkotykami!

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Ustrzyccy policjanci zatrzymali nastolatkę, która posiadała środki odurzające. Funkcjonariusze zabezpieczyli zabronione substancje. Teraz 15-latkę czeka sprawa w sądzie dla nieletnich.

We wtorek w nocy, dyżurny ustrzyckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w jednej z piwnic bloku w Ustrzykach Dolnych, grupa osób zachowuje się głośno. Do wskazanego miejsca zostali skierowani mundurowi, gdzie zastali 15-latkę i 21-latka.

W trakcie wykonywanych czynności, policjanci zauważyli na stole susz roślinny oraz woreczek z białym proszkiem. Okazało się, że należą one do nieletniej. Wstępnie badanie potwierdziło, że zabezpieczone substancje to marihuana i mefedron. Obydwoje zostali zatrzymani. Nieletnia trafiła do Policyjnej Izby Dziecka. Decyzję w jej sprawie podejmie teraz sąd rodzinny.

Policjanci apelują do rodziców o szczególna czujność i baczne obserwowanie swoich nastoletnich pociech. Czas spędzany poza domem może stać się okazją do eksperymentowania przez młodzież z tytoniem, alkoholem czy środkami, których posiadanie jest zabronione.

Zdjęcie poglądowe. Arch. Policji

KPP Ustrzyki Dolne

10-05-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym: