REKLAMA

Utracili prawo jazdy za prędkość

LESKO / PODKARPACIE. Policjanci ruchu drogowego prowadzili akcję „Ostatni weekend wakacji 2016”. Działania te miały na celu poprawę bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu drogowego, którzy wracali z letniego wypoczynku. Podczas akcji policjanci zwracali także uwagę na prędkość jadących pojazdów. Zatrzymano dwa prawo jazdy kierującym, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h.

Teraz na odzyskanie uprawnień do kierowania pojazdami będą musieli poczekać 3 miesiące.

auto-239581_1280

 W związku z prowadzoną przez funkcjonariuszy ruchu drogowego ogólnopolską akcję „Ostatni weekend wakacji 2016”, zatrzymano prawa jazdy dwóm kierowcom, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h.
 W miejscowości Baligród 49-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, kierujący toyotą przekroczył dozwolona prędkość w obszarze zabudowanym o 51 km/h. Natomiast 27-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego swoim oplem w miejscowości Lesko jechał w terenie zabudowanym z prędkością 114 km/h.
 W świetle obowiązujących przepisów kierowcy na najbliższe trzy miesiące pożegnają się ze swoimi dokumentami uprawniającymi do kierowania pojazdami. Każdy z nich został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł i 10 punktami karnymi.
KPP Lesko
30-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym: