REKLAMA

WIELKI PIKNIK RODZINNY 2017: Idealna propozycja na rodzinną niedzielę! Koncert Majki Jeżowskiej (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Jak co roku w drugą niedzielę czerwca, także i tym razem Fundacja Czas Nadziei organizuje Wielki Piknik Rodzinny. Zbliżająca się edycja to mały jubileusz, piknik odbędzie się po raz piąty. Z tej okazji Fundacja przygotowuje jeszcze więcej atrakcji niż zwykle.

Clipboard01

Gwiazdą będzie Majka Jeżowska, która zaśpiewa znane i lubiane piosenki dla dzieci m.in. „Bo wszystkie dzieci nasze są”, „A ja wolę moją mamę” itp. Wcześniej na scenie pojawią się postacie znane z filmów Disney`a w repertuarze najpiękniejszych piosenek z ulubionych bajek. W kolorowy i radosny świat interaktywnej bajki zaprosi Teatr dla Dzieci Bajlandia z Warszawy. Nie zabraknie sanockich przedszkolaków i wychowanków Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Wieczorem, specjalnie dla miłośników kabaretów wystąpi przebojowa, młoda i zaskakująco kreatywna formacja „Tylko tyle”, która prosto z Bieszczad wkracza na polskie sceny kabaretowe. A na deser koncert-niespodzianka, czyli covery najlepszych polskich przebojów i nie tylko…

Impreza tradycyjnie odbędzie się w zielonej scenerii sanockiego skansenu (poza zeszłorocznym wyjątkiem ze względu na Mundial). Teren wokół sceny będzie wypełniony kolorowymi atrakcjami dla najmłodszych oraz dziesiątkami stoisk wystawców rękodzielnictwa oraz regionalnych produktów spożywczych. Z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie. Na pikniku oczywiście nie zabraknie kiełbasek z grilla, lodów, malowania buzi, baloników i konkursów dla całych rodzin – tak będzie i tym razem.WIELKI PIKNIK RODZINNY 2013


WIELKI PIKNIK RODZINNY 2015


WIELKI PIKNIK RODZINNY 2016Dobra zabawa dla całych rodzin to oczywiście nie wszystko. Wielki Piknik Rodzinny Fundacji Czas Nadziei niesie ze sobą ideę. I to nie jedną.

Wszystkie zebrane fundusze przeznaczone będą na pomoc dzieciom. W tym roku Fundacja zbiera pieniądze na leczenie Julka z Sanoka, który urodził się z wadą serduszka. Julek ma obecnie pół roku i praktycznie od urodzenia przebywa w klinice w Warszawie.

Stwórz dziecku szczęśliwy dom – zostań rodziną zastępczą. Z tym hasłem w pikniku będzie uczestniczyć PCPR w Sanoku. Tego dnia będzie można się dowiedzieć jak stworzyć rodzinę zastępczą oraz dowiedzieć się dlaczego warto?

Misją Fundacji Czas Nadziei od samego początku jej istnienia, a właściwie to jeszcze wcześniej – od czasu choroby Tobiaszka Jasińskiego – jest walka o każdego możliwego dawcę szpiku. Dlatego także i tym razem podczas imprezy będzie można się zarejestrować do bazy potencjalnych dawców DKMS.

Więcej szczegółów poznamy wkrótce. Pewne jest, że warto będzie się wybrać całą rodziną do skansenu 11 czerwca 2017 roku. Start o godz. 14.00.

Zaprasza Fundacja Czas Nadziei oraz współorganizatorzy: Muzeum Budownictwa Ludowego, Miejska Biblioteka Publiczna, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Strefa Rozrywki MGF oraz Stowarzyszenie Amatorski Hokej „Niedźwiedzie”.

GALERIE ZDJĘĆ:

materiały nadesłane

06-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym: