REKLAMA

Wszystko do wykończenia Twojego domu 

SANOK / PODKARPACIE. Budowa domu, bądź wykończenie mieszkania to nie lada wyzwanie. Nie wie o tym tylko ten, kto nigdy nie zmierzył się z tym tematem. Na szczęście nie musimy zostać z wyzwaniem sami. W Centrum Handlowym Pod Czarnym Koniem przy Kopernika 10 w Sanoku doradzą Ci przy każdym remoncie, bądź budowie. Wyjaśnią, jakie rozwiązania wybrać i jakich materiałów użyć, by spełnić marzenia o pięknym i funkcjonalnym domu. Podpowiedzą ci o wielu możliwościach wykończenia wnętrz.

Tradycyjne materiały budowlane nie zawsze mogą sprostać marzeniom o pięknych wnętrzach. Z pomocą przychodzą lekkie materiały budowlane, zwłaszcza konstrukcje z zastosowaniem płyt gipsowo-kartonowych, montowanych na stelażu z profili metalowych lub na konstrukcji drewnianej. W Centrum Handlowym Pod Czarnym Koniem oferują płyty gipsowo-kartonowe Knauf, które stwarzają wiele możliwości kształtowania przestrzeni domów i mieszkań, tworzenia funkcjonalnych i oryginalnych wnętrz takie jak sufity podwieszane, ścianki instalacyjne, ścianki działowe, suche tynki, przedścianki, poddasza, czy suche podłogi. Oczywiście znajdziecie tam również szeroki asortyment chemii budowlanej, oraz wszystkie elementy potrzebne do zastosowania dowolnego systemu z gwarancją na dostarczenie wszystkiego pod wskazany adres.

plyty

Każdy z nas zdaje sobie sprawę jak ważne przy budowie jest ocieplanie i izolacja. Dobrze zaplanowana i wykonana, będzie spłacać się latami poprzez oszczędności w kosztach ogrzewania, czy błogim spokoju i ciszy dzięki wyciszeniu ścian. W Centrum Handlowym Pod Czarnym Koniem oferują wełnę skalną ROCKWOOL gwarantującą komfort i trwałość na lata. Wełna ta idealna jest do ocieplania poddaszy, dachów płaskich, ścian zewnętrznych, podłóg i stropów oraz świetnie sprawdza się jako izolacja akustyczna ścian działowych.

welna

Jeżeli planujecie tylko drobny remont, lub odświeżenie mieszkania, czy biura poprzez przemalowanie lub zmianę elementów dekoracyjnych, Kopernika 10 w Sanoku to idealny adres. Znajdziecie tam pełną gamę farb i lakierów liczących się producentów, szeroką paletę listew dekoracyjnych, przypodłogowych, karniszy i rolet oraz armaturę i sanitariaty. Zakupy zrobione w jednym miejscu ułatwią Wam kontrolę nad dopasowaniem do siebie wszystkich detali mieszkaniowej metamorfozy. Dodatkowym atutem jest zapewniony darmowy transport zakupionych materiałów na terenie Sanoka i pobliskich okolic.

budynek1-1024x779

Nie ma budowlanej inwestycji bez odpowiednich narzędzi czy artykułów metalowych. Gwoździe, wkręty, śruby, nakrętki, podkładki, wiertła, tarcze diamentowe, narzędzia ręczne czy elektronarzędzia, a nawet akcesoria ogrodnicze – to wszystko również dostępne jest w Centrum Handlowym Pod Czarnym Koniem.

metalowy

Jednym zdaniem – na Kopernika 10 w Sanoku znajdziecie wszystko do wykończenia swojego domu.

www.farby.sanok.pl

Artykuł sponsorowany

17-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym: