REKLAMA

Z OSTATNIEJ CHWILI: Koronawirus u mieszkańca powiatu leskiego!

„Mamy 8 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 7 osób z woj. podkarpackiego i 1 osoby z woj. warmińsko-mazurskiego.

Jednocześnie z przykrością informujemy, że zmarła dziewiąta osoba zakażona koronawirusem. To 68-letni mężczyzna, który zmarł w szpitalu w Puławach. Jego stan był ciężki, miał również choroby współistniejące.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 774/9 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe)” – informuje Ministerstwo Zdrowia.

„Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono kolejne – 7 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-COV-2 w województwie podkarpackim. (Razem mamy teraz 37).

To 4 mężczyzn (dwóch młodych i dwóch w sile wieku) z powiatu rzeszowskiego przebywający w kwarantannie domowej, i po 1 przypadku z powiatu krośnieńskiego (kobieta w sile wieku kw.d), leskiego (mężczyzna w sile wieku, hospitalizowany), i stalowowolskiego (mężczyzna w sile wieku, hospitalizowany)” – precyzuje komunikat służb wojewody podkarpackiego.

Według informacji przekazanej przez dyrektora szpitala w Lesku, pacjent zarażony koronawirusem, mieszkaniec powiatu leskiego, nie jest hospitalizowany w szpitalu w Lesku.

Stan na godzinę 10:30 (24.03.2020)

24-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym: