AGROBIESZCZADY 2017: Trudno pokazać i opisać klimat tej imprezy. Tam trzeba być, dotknąć, posmakować! (FILM, ZDJĘCIA)

|

LESKO24.PL / PODKARPACIE. Agrobieszczady to zdecydowanie największe w naszym regionie i jedne z największych w województwie targi rzemiosła, rękodzieła, leśnictwa i swojskiego jadła. Ponad 200 wystawców prezentuje swoje wyroby podczas dwóch dni imprezy, która w tym roku została zorganizowana w Lesku już po raz 22.


Komentarzy: 2 do “AGROBIESZCZADY 2017: Trudno pokazać i opisać klimat tej imprezy. Tam trzeba być, dotknąć, posmakować! (FILM, ZDJĘCIA)”

 1. obserwatorka pisze:

  wszystko piekne i takie nasze,jestesmy utalentowani,gospodarni i wszystko potrafimy zrobic.wcale nie trzeba daleko szukac szczescia i bogactwa bo wszystko mamy swoje i najlepsze.pogratulowac organizatorom takiej cyklicznej imprezy,jest co rok urokliwsza i zachwyca coraz szersze grono wystawcow i ich pomyslowych produktow.tak trzymac.

  2
  1
 2. Aborygen pisze:

  Było fajnie! Impreza przednia, a najbardziej podobały mi się zwierzęta – zarówno wypchane, jak i żywe. Piękne kwiaty owadożerne i leśne wystawy. Jako pamiątkę kupiłem bardzo ciekawą temperówkę do owoców i warzyw! Pozdrawiam!

  1
  1