REKLAMA

BIESZCZADY: Kontrole na stokach narciarskich

W miniony weekend policjanci wspólnie z pracownikami sanepidu sprawdzali, czy właściciele stoków narciarskich w powiecie bieszczadzkim, stosują się do zaleceń sanitarnych. Sprawdzali czy przestrzegane są obostrzenia związane z pandemią koronawirusa.

Policjanci każdego dnia prowadzą działania, których celem jest ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa. W trakcie minionego weekendu mundurowi wspólnie z pracownikami sanepidu przeprowadzili kontrole stoków, pod kątem przestrzegania wprowadzonych ograniczeń. Wartym podkreślenia jest fakt, że nie stwierdzili żadnych uchybień. Funkcjonariusze przypominają mieszkańcom i osobom odwiedzającym Ustrzyki Dolne, o trwającym w dalszym ciągu stanie pandemii oraz o wprowadzonych obostrzeniach.

Przypominamy, że każda osoba, która narusza obowiązujące przepisy sanitarne, może zostać pouczona, ukarana mandatem lub wobec takiej osoby funkcjonariusze mogą skierować wniosek o ukaranie do sądu. O rażącym łamaniu przepisów mundurowi poinformują też inspekcję sanitarną, która może nałożyć wysoką karę pieniężną.

Apelujemy o respektowanie obostrzeń sanitarnych, szczególnie związanych z odpowiednim zachowaniem się w miejscach publicznych. Kierujmy się rozsądkiem i odpowiedzialnością dla wspólnego dobra.

KPP Ustrzyki Dolne

18-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym: