REKLAMA

BIESZCZADY: Utrudnienia w ruchu. W południe zaplanowano przejazd kolumny kolarskiej

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Dzisiaj przez drogi powiatu bieszczadzkiego przejadą kolarze biorący udział w zawodach Media World Cup Series Poland 2017. Kierowcy w czasie przejazdu kolumny kolarskiej i samochodów technicznych mogą na trasie wyścigu napotkać utrudnienia w ruchu drogowym.

Policjanci ruchu drogowego w celu zapewnienia płynności ruchu i bezkolizyjnego przejazdu kolumny wyścigu będą porządkować ruch pieszy i kołowy. Trasa wyścigu rozpoczyna się w Ustrzykach Dolnych, a kończy w miejscowości Muczne. Wyjazd kolarzy na drogi powiatu bieszczadzkiego przewidywany jest w samo południe z ul. Rynek w Ustrzykach Dolnych.

Funkcjonariusze wstrzymają ruch na wyznaczonych odcinkach dróg powiatu kolejno w miejscowościach:

  • w godz. 11.50- 12.10 zamknięta będzie całkowicie dla ruchu droga wojewódzka (K-84) na odcinku ul. Rynek (Ustrzyki Dolne) do skrzyżowania miejscowości Ustianowa Dolna- Łobozew. Kierowcy samochodów osobowych będą kierowani na objazdy w mieście na ul. Kolejową i ul. Korczaka. Natomiast kierowcy pojazdów ciężarowych będą musieli zaczekać do czasu przywrócenia ruchu przez policjantów.
  • następnie droga powiatowa (nr 2296R) Łobozew- Bóbrka (powiat leski) będzie zamknięta tylko na czas przejazdu kolarzy,
  • w godz. popołudniowych droga wojewódzka W-897 Brzegi Górne- Ustrzyki Górne (W-896) kierunek do miejscowości Muczne (droga powiatowa nr 2307R)- na czas przejazdu wyścigu

Policjanci zwracają się do kierujących o zachowanie cierpliwości i stosowanie się do poleceń policjantów.

road-bikes-1562929_960_720

foto: zdjęcie poglądowe

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

26-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym: