REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Kradzież na blisko 2 tysiące złotych i oszuści internetowi

LESKO24.PL / PODKARPACIE. W minionym tygodniu w powiecie leskim zgłoszono kilka kradzieży. Znaleźli się także nietrzeźwi kierowcy.

Za kierownicę po alkoholu

20.10.2016. Lesko ul. Stawowa

W Lesku przy ul. Stawowej patrol policji w czasie kontroli ujawnił, że kierujący Seatem Toledo znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Badanie wykazało 0,21mg/l.

Z kolei przy ulicy Bieszczadzkiej kierujący Iveco Daily mieszkaniec powiatu leskiego. Pierwsze badanie wskazało 0,38 mg/l, zaś przy kolejnych próbach wartość alkoholu w wydychanym powietrzu wzrastała.

Kradzież na blisko 2 tysiące złotych

51 letni mieszkaniec powiatu leskiego zawiadomił funkcjonariuszy, że nieznany sprawca skradł mu portfel. W środku były dokumenty (prawo jazdy i dowód osobisty) oraz karty płatnicze.

Z kolei 56-latka z Olszanicy zawiadamia, że nieznany sprawca z otwartego garażu skradł  jej kilka rzeczy. Łączną kwotę strat oszacowano na 1840 zł. Z garażu skradziono trzy pary butów, prowadnicę z łańcuchem do piły motorowej, komplet kluczy nasadowych oraz poroże jelenia.

Mieszkaniec powiatu leskiego na portalu aukcyjnym dokonał zakupu używanej konsoli do gier PS3, która okazała się nie sprawna. Pomimo odesłania jej na adres sprzedającego zgodnie z umową, do chwili obecnej nie otrzymał zwrotu wpłaconych pieniędzy.

19110683821

źródło: KPP Lesko

foto: archiwum esanok.pl

 

21-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym: