REKLAMA

Mega promocja tylko do końca stycznia 2014 ! Stworzymy dla Ciebie stronę internetową!

Jeśli kiedykolwiek myślałeś/aś o stworzeniu własnej strony internetowej, nie ma lepszego momentu, aby zdecydować się na milowy krok dla Twojej firmy.

Tylko do końca stycznia 2014 roku możesz skorzystać ze specjalnej mega promocji!


Za stworzenie strony internetowej idealnie dopasowanej do Twoich potrzeb zapłacisz 446 zł brutto. Tylko do końca stycznia 2014 roku, każdy klient zapłaci jedynie 1 zł za domenę oraz 1 zł za utrzymanie strony na serwerze, a także Twoja firma znajdzie się w popularnym katalogu firm również za 1 zł!

Oferta promocyjna:

  1. Strona internetowa:
  • Witryna dopasowana do potrzeb klienta. Zawiera do 9 podstron, np: start, o firmie, oferta, realizacje, galeria, promocje, kontakt + dwie dowolne. Zdjęcia przewijane w nagłówku strony internetowej.Wykonanie zdjęć: 5 zł za 1 zdjęcie (minimum 10 zdjęć) + koszt dojazdu. Edycja do 40 zdjęć. Tworzony jest profil facebook, który podnosi popularność serwisu oraz promuje markę firmy.Czytelna lokalizacja, przedstawiona za pomocą mapy Google w dziale kontakt. Łatwa w obsłudze edycja strony w panelu administracyjnym.
    Możliwość rozbudowy strony internetowej według potrzeb klienta (dodatkowe wersje językowe, galerie, aktualności). Pomoc przy administracji strony, doradztwo.
    Koszt: 446 zł brutto
  1. Domena:
  • Wykupienie i utrzymanie domeny. Koszt: 1 zł (cena za pierwszy rok)
  1. Utrzymanie strony na serwerze:
  • Hosting strony internetowej. Koszt: 1 zł (cena za pierwszy rok)
  1. Wpis do katalogu firm:
  • Pakiet „Pro 1″: eSanok.pl, Sanok24.pl, Podkarpacie24.pl, Lesko24.pl oraz dodatkowo dla firm z branży turystycznej: Bieszczady24.pl i NoclegiBieszczady.pl.
    Koszt: 1 zł
    (cena za pierwszy rok)

Promocja ważna do końca stycznia 2014 roku lub 5 stron wykonanych w promocji. Szczegółowe warunki promocji dostępne w siedzibie naszej firmy lub pod numerem telefonu + 48 13 46 44 338.

Przykładowe realizacje stron internetowych


30-12-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym: