REKLAMA

Nie zatrzymał się do kontroli, policjanci ruszyli w pościg. 28-latek miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie

GLINNE / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali 28-latka z Łobozewa, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna uciekał volvo jadąc z pasażerem. Jak się okazało kierujący w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.
Wczoraj przed godz. 20, policjanci otrzymali zgłoszenie, że od strony Orelca w kierunku Leska samochodem marki Volvo jedzie najprawdopodobniej pijany kierowca. W miejscowości Glinne policjanci napotkali opisywany pojazd, którego kierowca mimo sygnałów nie zatrzymał się do kontroli. Swoją jazdę do Leska kontynuował zygzakiem , często zjeżdżając na przeciwległy pas ruchu. Do zatrzymania nie skłoniła go nawet pokrywa silnika, która otworzyła się i całkowicie zasłoniła drogę uciekającemu.

Policjanci przy wjeździe do miasta zatrzymali samochód. Kierowca był pijany. 28-letni mieszkaniec Łobozewa w organizmie miał 2,16 promila alkoholu. Pasażer pojazdu również był pijany. 22-latek w organizmie miał 2,77 promila. Mężczyzna który kierował samochodem za swój czyn odpowie teraz przed sądem.

50914740524

źródło: KPP Lesko

17-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym: