REKLAMA

Realny efekt rapowania w internecie. Mamy nową karetkę! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Flota Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego wzbogaciła się o nowy ambulans. Wszystko dzięki dobroczynnej akcji #hot16challenge zainicjowanej przez Siepomaga.pl.

Akcja #hot16challenge polegała na rapowaniu dla medyków i wpłacie symbolicznej kwoty na zbiórki organizowane przez platformę Siepomaga.pl.

Akcja przyniosła nieoczekiwany efekt w postaci zakupu nowoczesnych karetek i specjalistycznego sprzętu do walki z Covid-19. Jeden z ambulansów właśnie przyjechał do bazy BPR, a już za kilka dni rozpocznie służbę w jednej z bardziej odległych podstacji – Komańczy – informuje Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe.

W drodze powrotnej z Kutna (województwo łódzkie), nowa karetka zaliczyła chrzest bojowy. Najechała bowiem jako pierwsza na wypadek komunikacyjny.

Ratownikom z podstacji Komańcza życzymy samych udanych akcji, a Fundacji Siepomaga, oraz wszystkim raperom jeszcze raz serdecznie DZIĘKUJEMY i oczywiście rapujemy: Tak się tworzy historia walki dobra ze złem, Możesz być w niej bohaterem, albo tylko tłem – czytamy w radosnym wpisie o przekazaniu ambulansu na profilu Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego.

źródło: Red., Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe / Fb


08-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym: