REKLAMA

W Sanoku powstanie nowoczesny zakład karny! „To wiele miejsc pracy i dodatkowe podatki” (FILM, ZDJĘCIA, WIZUALIZACJA)

|

W Sanoku powstanie nowoczesny zakład karny! „To wiele miejsc pracy i dodatkowe podatki” (FILM, ZDJĘCIA, WIZUALIZACJA)

SANOK / PODKARPACIE. W Sanoku powstanie nowy zakład karny w ramach programu modernizacji Służby Więziennej. Inwestycja zostanie zlokalizowana w dzielnicy Posada, w okolicach ulicy Stróżowskiej. To oznacza, że areszt śledczy zniknie z centrum miasta. Informację o budowie nowego zakładu przekazał dziś podczas konferencji prasowej wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki.

GALERIA ZDJĘĆ – KLIKNIJ

47

Patryk Jaki

– Polskie więziennictwo pozostało w dużej mierze z czasów PRL-u. To jest jedyna służba, która od 1989 roku nie przeszła żadnej ustawy modernizacyjnej – mówił Patryk Jaki, odnosząc się do potrzeby przeprowadzenia tego programu.

uruski5

Piotr Uruski

– Mocno zabiegaliśmy o to, aby ta inwestycja została zlokalizowana właśnie w Sanoku. To dla naszego regionu dodatkowe miejsca pracy i wpływy z podatków – podkreślał Piotr Uruski, Poseł na Sejm RP.

pioro

Tadeusz Pióro

– Patrzę na tę inwestycję jako na sukces miasta i sukces posła Ziemi Sanockiej. Zapewniam, że nowy zakład jest o wiele bezpieczniejszy niż ten, który obecnie funkcjonuje w centrum miasta – dodaje Tadeusz Pióro, burmistrz Sanoka.

A0217_WIZUALIZACJA

Konferencja prasowa / UM Sanok – 21 lipca 2017

[Nie odnaleziono galerii]

23-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Poprzedni artykuł:
«
Następny artykuł:
»