REKLAMA

GALERIA SANOK: Margaret zaśpiewa na otwarcie! Spotkanie z hokeistami i wiele innych atrakcji

SANOK / PODKARPACIE. Nie lada atrakcje czekają na mieszkańców Sanoka i okolic podczas uroczystego otwarcia Galerii Sanok. Gwiazdą wieczoru będzie Margaret. Wcześniej, z uczestnikami spotkają się hokeiści mistrza Polski, Ciarko PBS Bank KH Sanok. Ponadto, w programie pokaz mody i popisy kulinarne.

Już w najbliższy czwartek (12 marca) o godzinie 12:00 odbędzie się uroczyste otwarcie Galerii Sanok, największej i najnowocześniejszej w regionie. Dla wszystkich mieszkańców Sanoka i okolic, którzy wezmą udział w wydarzeniu przygotowano wiele atrakcji.

O pozytywne wrażenia na starcie zadba Sanocka Młodzieżowa Orkiestra Dęta AVANTI wraz z mażoretkami. W dalszej części, organizatorzy zaproszą na pokaz mody i kulinarne show połączone z degustacją. Na najmłodszych czekać będą animatorzy, którzy zaproszą na warsztaty plastyczne i malowanie buziek.

O godzinie 16:00 w Galerii Sanok pojawią się mistrzowie Polski, zawodnicy Ciarko PBS Bank KH Sanok. Będzie można otrzymać autograf lub zrobić zdjęcie z ulubionym hokeistą.

O 18:30 rozpocznie się koncert Margaret, jednej z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Jej utwory podbijają listy przebojów w kraju i za granicą. Superhitami 23-latki pochodzącej ze Stargardu Szczecińskiego są: „Thank You Very Much”, „Tell Me How Are Ya”, czy „Wasted” (przebój roku 2014 w podsumowaniu Radia Zet). Z kolei kibice siatkówki doskonale pamiętają „Start A Fire”, czyli piosenkę niedawno zakończonych mistrzostw świata, które odbywały się w Polsce.

Przypomnijmy, że w Galerii Sanok będą funkcjonowały takie sklepy jak: Cropp, House, Reserved, Sinsay, 4F, Martes Sport, CCC, Wojas, Altero, FRAC, Chicago Pizza, RTV EURO AGD, Play, Diamex, Rossman, Sekret Urody. Do dyspozycji odwiedzających będzie również apteka, księgarnia, kwiaciarnia i kantor.

Obiekt będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00- 21:00 oraz w niedzielę od 10:00 do 20:00.

Tekst sponsorowany

09-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym: