REKLAMA

NOWY PREZES AUTOSANU: Menadżer, podporucznik, zapalony sportowiec

SANOK / PODKARPACIE. Michał Stachura, nowy prezes Autosanu, ma 37 lat, bogate doświadczenie zawodowe, a jego kariera związana jest z wojskowością, cybernetyką, bezpieczeństwem i zarządzaniem.

Dorota Mękarska

Następca Marka Opowicza ukończył Wojskową Akademię Techniczną na wydziale cybernetyki w 2005 roku. Ma stopień podporucznika. W latach 2013-2014 na Politechnice Rzeszowskiej studiował podyplomowo na Wydziale Zarządzania , a w 2016 roku ukończył Wyższą szkołę Menadżerską w Warszawie.

Karierę zawodowa rozpoczął w 2005 roku w Jednostce Wojskowej w Żaganiu, skąd trafił do Agencji Rządowej (Wydział Techniki Operacyjnej i Informatyki Specjalnej) w Warszawie, gdzie pracował do 2008 roku.

Następnie związany był zawodowo z firmą Royal Security oraz Data Royal. W 2010 zaczął pełnić obowiązki prezesa zarządu w spółce informatycznej PROART w Rzeszowie. Od 2011 roku pełnił funkcję prezesa zarządu spółki informatycznej STAWIL.

Zainteresowanie Michała Stachury dotyczą motoryzacji, bezpieczeństwa, wynalazczości i innowacyjności. Jest on aktywnym sportowcem. Trudno wymienić dyscypliny sportu, którym się oddaje – tak jest ich dużo. Jedną z nich są biegi, a w swoim życiu nowy prezes ma epizod związany z przygotowywaniem organizacji biegu ekstremalnego GROM CHALLENGE.

Jest żonaty i ma dwoje dzieci.

01-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym: