REKLAMA

Szukasz taniego kredytu? Od tej pory także w Sanoku

W dniu 01 grudnia 2016r w Sanoku otwarto placówkę finansową działającą pod marką PomocFinansowa.pl. Co to oznacza dla mieszkańców naszego miasta? O tym rozmawiamy z prezesem spółki, Panem Kamilem Ptak.

Czym firma PomocFinansowa.pl różni się od innych banków czy pośredników finansowych?

Naszą misją jest niesienie pomocy finansowej wszystkim, którzy jej potrzebują. Doradcy w naszych placówkach to prawdziwi specjaliści w dziedzinie finansów osobistych, dlatego potrafią znaleźć rozwiązanie niemal każdego problemu.

Załóżmy, że do Waszej placówki zgłasza się osoba, która nie radzi sobie z płaceniem rat zaciągniętych pożyczek. Co jej proponujecie?

Zaczynamy od gruntownej analizy finansów takiej osoby, zaczynając od zarobków, kończąc na wnikliwej lekturze zawartych umów. Po wykonaniu dokładnej kalkulacji proponujemy obniżenie wysokości płaconych rat poprzez konsolidację. Jesteśmy w tym prawdziwymi specjalistami. Udaje się nam pomagać ludziom w naprawdę trudnej sytuacji.

Niekiedy angażujemy w pomoc rodzinę lub znajomych klienta – i to z bardzo dobrym rezultatem. W ostateczności, pomagamy w oddłużeniu poprzez przeprowadzenie upadłości konsumenckiej co prowadzi do anulowania długów przez sąd.

Każdy bank twierdzi, że działa w interesie swoich klientów.

W naszym przypadku za słowami idą czyny. To nasz pomysł na firmę i z tego właśnie rozliczamy naszych pracowników. Dzięki temu nie musimy wydawać wielkich pieniędzy na reklamę, bo najlepszą reklamą są rekomendacje zadowolonych klientów. Pracownik banku ma w swojej ofercie tylko produkty swojego pracodawcy, dlatego nie jest w stanie dobrać rozwiązania przygotowanego na miarę potrzeb konkretnego klienta. Nasi doradcy mają do dyspozycji produkty kilkudziesięciu banków, dlatego łatwiej jest im znaleźć to, co najlepsze w danej sytuacji.

Kto korzysta z waszych usług?

Obsługujemy przedstawicieli wszystkich grup społecznych. Doradzamy przy konsolidacji pożyczek niezamożnym rodzinom, szukamy finansowania dla małych i średnich firm, staramy się o jak najtańsze kredyty hipoteczne dla młodych ludzi kupujących swoje pierwsze mieszkania, ale również wyszukujemy prawdziwe okazje kredytowe dla osób wykonujących prestiżowe zawody, takich jak lekarze czy oficerowie służb mundurowych.

Co chciałby pan powiedzieć naszym czytelnikom?

Zapraszam do odwiedzenia naszej placówki i sprawdzenie, jak możemy wam pomóc. Profesjonalne doradztwo nic nie kosztuje. Wystarczy kilkuminutowa rozmowa, by mieć szansę na wymierne korzyści. Nasza placówka mieści się przy ulicy Piłsudskiego 3 (II piętro – przy placu św. Michała), nad sklepem odzieżowym Madonna.

Dziękujemy za rozmowę.

PomocFinansowa.pl to młoda marka finansowa wywodząca się z Podkarpacia. Misją firmy jest etyczne doradztwo z zakresu finansów osobistych oraz kompleksowa pomoc dla osób szukających rozwiązania swoich problemów finansowych. Placówkę naszą można odwiedzić w Sanoku zaś w Krośnie, Jaśle, Przemyślu, Kraśniku i w Rzeszowie można znaleźć współpracujące z nami biura sieci Multifinanse.

 

Więcej na stronie www.PomocFinansowa.pl

pomoc-popup2plac

Artykuł sponsorowany.

13-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym: