REKLAMA

Weekend obrączek ślubnych w Krośnie

W dniach od 27 do 29 maja tj. od piątku  do niedzieli  dla osób, które planują zawrzeć związek małżeński, potrzebują inspiracji, porady, bądź chcieliby zagłębić  swą wiedzę w temacie obrączek  firma Jubiler Jaracz organizuje  weekend obrączek ślubnych.

Weekend to doskonała okazja zakupu obrączek z rabatem od 100 do 500 złotych.  Jubiler Jaracz zaprasza do salonu przy ul. Piłsudskiego 58 w Krośnie.

zdjecie 1

Najnowsze trendy 2016 oraz projekty własnego autorstwa

Nie zabraknie oczywiście nowości na 2016 rok. Najnowsze trendy we wzornictwie obrączek to dla nas kolejna szansa aby nieustannie spełniać Państwa ślubne marzenia.  Dodatkową możliwością na urzeczywistnienie własnych  pomysłów będzie komputerowy kreator obrączek. Specjalnie dla Was ponad 1000 modeli czołowych producentów polskich i zagranicznych. Sami zadecydujcie jakie obrączki  są dla Was odpowiednie– czy będą to obrączki klasyczne,  czy też inne modele wybrane z szerokiej gamy wzornictwa.  Proponujemy  obrączki naszej własnej produkcji, a także obrączki współpracujących  z nami najlepszych polskich producentów jak PZ Stelmach, Złoty Skorpion, Swepol, Altra Vision oraz niemiecka firma Breuning. Na narzeczonych czekają nasi doradcy, którzy pomogą w wyborze i zakupie wymarzonych obrączek.

zdjecie 2

Obrączki sprzed 100 lat oraz dzisiejsze technologie i możliwości

Ciekawostką podczas weekendu obrączek będą niewątpliwie eksponaty niemalże muzealne pokazujące obrączki  na przestrzeni całego XX  wieku. Zagłębimy się także w tajniki technologii produkcji, co często wzbudza zainteresowanie naszych klientów. Od tradycyjnego sposobu powstawania obrączek po najnowsze technologie, gdzie obrączka wytwarzana jest bezszwowo a następnie poddawana obróbce maszynowej CNC.

Serdecznie zapraszamy!

Piątek –sobota 10-18, Niedziela 12-17
Jubiler Jaracz, ul. Piłsudskiego 58/10  Krosno
Szczegóły i pełna oferta na www.jubiler.jaracz.pl

Weekend obrączek - plakattekst sponsorowany
17-05-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym: