REKLAMA

Zderzenie dwóch pojazdów. Trzy osoby trafiły do szpitala

GMINA CISNA / PODKARPACIE . Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia, do którego doszło w gminie Cisna. Kierowca forda był zmuszony do gwałtownego hamowania w wyniku, czego na jego tył najechał fiat, który nie zdarzył wyhamować. Do szpitala trafiły trzy osoby. Kierowcy byli trzeźwi.

Wczoraj wieczorem w miejscowości Przysłup w gminie Cisna doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Policjanci ruchu drogowego pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że na prostym odcinku drogi w terenie niezabudowanym, 42-letni kierowca seata, jadący w kierunku Cisnej, rozpoczął manewr wyprzedzania. Gdy znajdował się na wysokości wyprzedzanego pojazdu zauważył nadjeżdżający z przeciwka pojazd marki Ford. Kierowca forda, 42-letni mieszkaniec województwa lubelskiego, z uwagi na zaistniałą sytuację zmuszony był do gwałtownego hamowania, aby uniknąć zderzenia z seatem. W tym momencie na tył forda najechał pojazd marki Fiat Panda, którego kierowcą była 82-letnia kobieta.

Kierującą i pasażerkę fiata oraz pasażerkę forda z obrażeniami przewieziono do szpitala w Lesku. Osoby kierujące samochodami uczestniczącymi w zdarzeniu przebadano na zawartość alkoholu w organizmie. Kierowcy byli trzeźwi.

Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne pojazdów marki Ford i Fiat, ponieważ ich stan techniczny uniemożliwiał bezpieczne kontynuowanie dalszej jazdy.

crash-1308575_1280

Źródło : KPP Lesko

22-07-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym: