REKLAMA

17-latek z marihuaną. Grożą mu 3 lata więzienia (FOTO)

PODKARPACIE. Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 17-letniego mieszkańca gminy Przeworsk, który miał przy sobie narkotyki. Funkcjonariusze w trakcie kontroli ujawnili przy nim marihuanę. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci wydziału kryminalnego, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację, że 17-letni mieszkaniec gminu Przeworsk, może posiadać przy sobie narkotyki. W poniedziałek po godz. 16, podczas patrolowania Gorliczyny, zauważyli opisanego mężczyznę, który wsiadał do zaparkowanego forda.

Wewnątrz samochodu, oprócz 17-latka znajdował się jeszcze 35-letni kierujący. W trakcie sprawdzania danych, funkcjonariusze wyczuli charakterystyczny zapach, przypominający zapach marihuany. Podejrzenia funkcjonariuszy potwierdziły się, gdy przy 17-latku policjanci ujawnili papierowe opakowanie z zawartością suszu roślinnego.

Ponadto w trakcie przeszukania, w jego pokoju, kryminalni znaleźli woreczek foliowy z zawartością suszu roślinnego. Wstępnie przeprowadzone badanie na testerze narkotykowym wykazało, że zabezpieczone substancje to marihuana.

17-letek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Obecnie funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy, w tym ustalają źródło pochodzenia środków odurzających.

źródło: KPP Przeworsk

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Tragedia w Odrzechowej. Mężczyzna przygnieciony przez ciągnik (ZDJĘCIA)


foto: KP PSP Sanok


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

18-05-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym: