REKLAMA

Droga Lesko-Glinne zostanie przebudowana. Mocne słowa posła Rzońcy (VIDEO)

|

Droga Lesko-Glinne zostanie przebudowana. Mocne słowa posła Rzońcy (VIDEO)

LESKO / PODKARPACIE. Podczas konferencji prasowej, z udziałem ministra infrastruktury i budownictwa Andrzeja Adamczyka, posła na Sejm RP Bogdana Rzońcy, starosty leskiego Andrzeja Olesiuka oraz kandydata na urząd burmistrza Leska Józefa Orłowskiego, poinformowano o podpisaniu umowy na przebudowę drogi Lesko-Glinne wraz z chodnikami.


Stoją od lewej: Andrzej Olesiuk – starosta leski, Andrzej Adamczyk – minister infrastruktury i budownictwa, Józef Orłowski – kandydat na urząd burmistrza Leska, Bogdan Rzońca – poseł na Sejm RP.

26-10-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

SUMIENIE2018-10-26 18:11:48
0 0
Jakim prawem decydujecie za nas Komuchy Pisowskie? znowu delegat w teczce ,WARSZAWA i Rzeszów to nie BIESZCZADY Boguś nie pomyliłeś się czasem,era Twoja i Olesiuka niedługo przeminie. Wszystko co robicie to tylko zadyma,brak Wam SUMIENIA. Andrzeju to miało być za Twojej kadencji minionej Teraz przed II-gą turą wyborów ? dlaczego przy waszych ludziach na listach jest zaznaczony PiS ? (Partia interesów Syjonistycznych) komunikat dla niewiedzących. Wstyd mi za was
.... 2018-10-26 19:13:03
0 0
Jakim prawem gość który nikim jeszcze nie jest mówi o podpisaniu jakiejś umowy