REKLAMA

LESKO24.PL: Pijany wsiadł za kółko. Odpowie przed sądem

LESKO24.PL / PODKARPACIE. Policjanci z Leska zatrzymali pijanego kierowcę forda. 29-latek miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie posiada także prawa jazdy. Trafił do policyjnego aresztu. Za swoje czyny odpowie przed sądem.
Wczoraj około godziny 19.00 dyżurny leskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że kierujący fordem fiesta jeździ po terenie miasta i najprawdopodobniej jest nietrzeźwy. Policjanci patrolujący ulice, zauważyli opisany przez zgłaszającego samochód i zatrzymali go do kontroli drogowej. Od kierującego wyczuli alkohol. W trakcie wykonywanych czynności mężczyzna nie chciał podać swoich danych osobowych i wymaganych podczas kontroli dokumentów. Z uwagi na zaistniałą sytuację przewieziono go do komendy, aby ustalić tożsamość kierowcy.

Policjanci ustalili, że kierowcą forda był 29-letni mieszkaniec Leska, który nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Badanie stanu trzeźwości wskazało, że mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Z uwagi na fakt, iż mężczyzna był nietrzeźwy, został przewieziony do policyjnego aresztu.

Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.

1911068382

źródło: KPP Lesko

29-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym: