REKLAMA

POLAŃCZYK: Pijany sprawca kolizji uciekł z miejsca zdarzenia

POLAŃCZYK / PODKARPACIE. W sobotę doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły dwa pojazdy. Podczas manewru wyprzedzania, kierowca wyprzedzanego pojazdu nagle zjechał na lewy pas i doprowadził do zderzenia. Sprawca kolizji uciekł z miejsca zdarzenia.

5091474054W sobotę ok. godz. 23 w Polańczyku doszło do zdarzenia drogowego. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że kierująca citroenem jadąc trasą z Polańczyka do Wołkowyi chciała wyprzedzić wolno poruszający się samochód marki Mazda. Podczas wyprzedzania, gdy samochody zrównały się, kierowca mazdy z nieznanych przyczyn zjechał na lewy pas ruchu. Wykonany manewr doprowadził do zderzenia bocznego z prawidłowo jadącym citroenem. W wyniku uderzenia 39-letnia mieszkanka Rzeszowa zjechała na lewą stronę, ocierając pojazdem o barierę energochłonną, znajdującą się przy drodze.

Kierowca mazdy zatrzymał się. Z samochodu wysiadł pijany mężczyzna, który przewrócił się do przydrożnego rowu. Sprawca kolizji poinformował pokrzywdzoną, że zatrzyma się w bezpiecznym miejscu, po czym odjechał z miejsca zdarzenia.

Policja prowadzi czynności wyjaśniające okoliczności tego zdarzenia.

źródło: KPP Lesko

foto: KPP Brzozów

20-06-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym: