Rolnictwo w Bieszczadach trzeba odbudować i rozwijać. Żywność ekologiczna szansą (FILM, ZDJĘCIA)


LESKO / PODKARPACIE. Biuro powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Lesku było organizatorem konferencji poświęconej rolnictwu na terenie powiatów: sanockiego, leskiego i bieszczadzkiego. Rozmawiano o codziennych problemach lokalnych producentów i sposobach na ich rozwiązywanie. Wskazano możliwości uzyskania dopłat.

źródło: Lesko24.pl


Komentarzy: 4 do “Rolnictwo w Bieszczadach trzeba odbudować i rozwijać. Żywność ekologiczna szansą (FILM, ZDJĘCIA)”

 1. baczny obserwator pisze:

  wspaniałe zdjęcie NR 23 wyborcze od prawej : starosta bieszczadzki PiS , kierownik
  ARi MR Sanok fraszkopisarz leski PiS , w swetrze kierownik ARiMR Ustrzyki Pan S. PiS dalej poseł Uruski PiS i kierownik ARiMR Lesko Lewicki Pis , starostwa leski PiS i samotna bezpartyjna jak na razie burmistrz leska – DOBRA ZMIANA

  0
  0
 2. alex66 pisze:

  co mi tu mowia,ze nasze tereny sa dobre w utrzymaniu gospodarstwa!!!to nie nasze tereny!!! u nas jest ciezko,nie jest zyzna gleba,rolnicy narzekali na wszystko i dlatego pozostawili ziemie odlogiem i wola brac dotacje za to , ze ma pole !!! Bravo dla dla unii ze tak daje,uwazam ze pan posel nie wie nic o ziemi i glebie w bieszczadach !!!

  0
  0
 3. baczny obserwator pisze:

  Pan Poseł -nauczyciel jak 80 % PiS na początku pracujący w sejmowej komisji sportu i turystyki bo to nie wymaga szczególnej wiedzy , jednak nie pasowało mu za bardzo to teraz pracuje w komisji infrastruktury bo jak skończą budowę obwodnicy Sanoka to będzie mógł przecinać wstęgę – jak ma to się do rolnictwa

  0
  0
 4. Do baczny obserwator pisze:

  Pan Poseł Pitr Uruski pracuje i w sejmowej Komisji Sportu i w Komisji Infrastruktury jednocześnie a jest tez i w trzeciej komisji Regulaminowej Immunitetowej i spraw poselskich. Jak coś piszesz to najpierw sprawdź na stronach Sejmu.

  0
  0