Stłuczka w Zagórzu. Skasowany tył, skasowany przód… (ZDJĘCIA)


ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Według relacji świadków, kierujący fiatem linea chciał skręcić w ulice Dworcową. Z kolei kierowca seata toledo nie zachował wystarczającej odległości przed pojazdem poprzedzającym, najeżdżając na jego tył.

 Do zdarzenia doszło przez godziną 10. Przez około godzinę były niewielkie utrudnienia w ruchu.

Jeden komentarz do “Stłuczka w Zagórzu. Skasowany tył, skasowany przód… (ZDJĘCIA)”

 1. Tomek pisze:

  Witam serdecznie.
  Jeśli ktoś miał kolizję, lub wypadek będąc nawet pasażerem należy mu się odszkodowanie, samo uczestniczenie w takim zdarzeniu, (czego nikomu nie życzę) jest podstawą do ODSZKODOWANIA. Jeśli komuś zmarła osoba po wypadku drogowym, również najbliższym należy się odszkodowanie z tego tytułu. Jeśli nawet otrzymałaś/eś odszkodowanie z tego tytułu, to zostało ono zaniżone, bo tak się dzieje, co najmniej w 90 przypadkach na 100, jak nie więcej. Pomagamy uzyskać w każdym przypadku dopłatę do odszkodowania, jak i również odszkodowania po takich zdarzeniach, przy minimum formalności i co najważniejsze zupełnie bezpłatnie.
  – Na cały okres szkody powstałej w wyniku wypadku, lub kolizji drogowej jestem w stanie zaoferować pojazd zastępczy również bez najmniejszego wkładu finansowego, na CAŁY OKRES trwania likwidacji szkody. Nie, na 7 dni nie, na 14 ale na cały od-do.
  Zapraszam do kontaktu osoby poszkodowane w takich incydentach
  Tomek
  Szczegóły pod numerem telefonu
  502 208 558

  0
  0