REKLAMA

Wilczek Wyjek zabawiał dzieci na pikniku w Baligrodzie (ZDJĘCIA)

BALIGRÓD / PODKARPACIE. W ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo” policjanci z leskiej komendy uczestniczyli w Pikniku Rodzinnym z okazji Dnia Dziecka zorganizowanym przez Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej w Baligrodzie. Funkcjonariuszom towarzyszył wilczek Wyjek. Dzieci i ich rodzice mieli okazję porozmawiać o pracy policjantów i obejrzeć sprzęt, którego funkcjonariusze używają w codziennej służbie.

W sobotnie popołudnie policjanci w ramach programu „Kręci mnie bezpieczeństwo” uczestniczyli w pikniku rodzinnym z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej w Baligrodzie.

Funkcjonariusze przypominali najmłodszym, jak należy się zachowywać, aby być bezpiecznym. Dzieci i ich rodzice odwiedzający policyjne stoisko mogły obejrzeć radiowóz, quad i sprzęt wykorzystywany w policyjnej służbie oraz wykonać „legitymację policyjną” z odciskami swoich paluszków. Atrakcją dla dzieci był wilczek Wyjek, który rozdawał dzieciom odblaski i długopisy z logo policji.

Źródło: KPP Lesko

06-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym: