REKLAMA

PWSZ SANOK: Dołącz do nas – studiuj blisko domu

Zaproszenie do studiowania w Instytucie Technicznym PWSZ w Sanoku.
Drodzy Kandydaci!

Od kilkunastu lat kształcimy inżynierów cenionych nie tylko na regionalnym rynku pracy. Oferujemy atrakcyjne i adekwatne do potrzeb rynku pracy kierunki, modyfikujemy programy kształcenia, uczestniczymy w atrakcyjnych formach wymiany studentów, staramy się zapewni zindywidualizowanie Twojego procesu kształcenia.

Dodatkowym atutem studiowania w Instytucie Technicznym w roku akademickim 2016/2017 będzie możliwość skorzystania z oferty przedstawicieli firmy Pass-Poll. Efektem starań władz uczelni jest współpraca z jednym z największych zakładów na Podkarpaciu, która zaczyna przynosi wymierne korzyści. Pass-Poll to firma, która chce uczestniczy w kształceniu inżynierów na nowoczesnym sprzęcie techno-dydaktycznym tak, jak to ma miejsce w krajach wysokorozwiniętych. Firma ta zaoferowała doposażenie laboratoriów, prowadzenie zajęć przez specjalistów praktyków z przemysłu, realizację praktyk, staży, wizyt i wyjazdów studyjnych oraz zatrudnianie absolwentów Instytutu Technicznego.
Mamy aspirację stworzyć w Sanoku centrum rozwojowe, w którym będą powstawały prototypy nowych wyrobów wdrażanych do produkcji w fabrykach koncernu.
Potrzebujemy ludzi kreatywnych, więc nie zwlekaj, zadbaj o swoją przyszłość – zostań inżynierem, to gwarancja atrakcyjnej pracy i dobrej płacy.

Dyrektor Instytutu Technicznego

Mechnika

Pracownia_techniczna

Pass-Pol

Artykuł Sponsorowany

29-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym: