TRAGEDIA W LESKU: Nagła śmierć 4-latki na szpitalnym SOR


LESKO / PODKARPACIE. W czwartek 8 marca we leskim szpitala nagle zmarła 4-latka. O sytuacji została już powiadomiona Prokuratura Rejonowa w Lesku.

W ubiegłym tygodniu 8 marca na leskim SOR zmarło 4-letnie dziecko.

Tak, w dniu 08.03.2018 w leskim szpitalu miało miejsce takie tragiczne zdarzenie – potwierdza informacje Robert Płaziak, dyrektor SP ZOZ w Lesku.

Dodaje, że z urzędu zawiadomiono leską prokuraturę, która podjęła już czynności wyjaśniające w sprawie.

– Do czasu pełnego wyjaśnienia nie chciałbym informować o okolicznościach oraz przyczynach śmierci dziecka, szanując intymność i tragedię rodziców – podkreśla dyrektor.

Uzyskaliśmy informacje o nagłej śmierci 4-latki, do której doszło w SP ZOZ w Lesku. Policja podjęła czynności sprawdzające w tej sprawie – kwituje Maria Chrzanowska, Prokurator Rejonowy Prokuratury Rejonowej w Lesku.

Więcej szczegółów niebawem.

szpital lesko


Komentarzy: 7 do “TRAGEDIA W LESKU: Nagła śmierć 4-latki na szpitalnym SOR”

 1. Andrzej pisze:

  Sposób w jaki traktuje się na tym SOrze pacjentów musiał wcześniej czy później doprowadzić do tragedii. Osobiście doświadczyłem tego piekła i pani dr Dąbrowskiej, a i personel – o zgrozo

  6
  0
 2. Andrzej pisze:

  Jeśli ratownik wiozący cie karetką – po sprawdzeniu, kto ma dyżur, oswiadcza, gorzej nie mogliście trafić – to chyba wystarczy za komentarz

  6
  0
 3. anonim pisze:

  dziecko chyba wcześniej było leczone przez lekarza pediatrę

  3
  0
 4. anonim pisze:

  ale jak to u nas rutyna, brak pokory i pochylenia się nad bólem, cierpieniem pacjenta, panowie dioktorzy przecież ważni i nie podchodź nie przeszkadzaj najważniejsze żeby dyzur był spokojny i bez zbędnych pacjentów

  3
  0
 5. anonim pisze:

  Wielka tragedia i ból rodziców , nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, Wielkie współczucie

  2
  0
 6. Anonim pisze:

  Lekarze nastawieni są na kasę, na nic więcej. Wykształcili się żeby nie leczyć tylko szrpać kasę i to tylko prywatnie . Na ubezpieczenie nie bo wg nich leczyć nie będą za darmo. Jakie za darmo? Przecież ludzie jak pracują to płacą ciężkie pieniądze co misiąc na Służbę Zdrowia. I co dalej muszą bulić prywatnie za leczenie, bo tylko prywatnie da się wyleczyć na ubezpieczenie nie, no nie da się. Niech w końcu ktoś zabierze się za tą prywatną sielankę.

  5
  1
 7. anonim pisze:

  Prawdopodobnie to był błąd lekarza pediatry który przypisał nie właściwy antybiotyk

  1
  1

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.